Objednávková linka
HIGHTECH PRODUCTION s.r.o. Kontaktujte nás 50-denná záruka vrátenia peňazí Doprava kamkoľvek ZADARMO!
Odporúčaný čas pre hovor:  23:00 - 7:30
Objednávková linka
Electro Antiperspirant Slovensko +421 233 331 042 viac
Electro Antiperspirant Portugal +351 30 050 9185
Electro Antitranspirante Brasil +55 61 3181 0453
Electro Antiperspirant Argentina +54 11 5235 7849
Electro Antiperspirant Colombia +57 5 385 1624
Electro Antiperspirant Peru +51 1 640 9469
Electro Antiperspirant México +52 55 8421 4844
Electro Antiperspirant Chile +56 22 979 7798
Electro Antiperspirant USA +1 305 600 2974
Electro Antiperspirant United Kingdom +44 20 3239 0223
Elektro Antiperspirant España +34 910 602 311
Electro Antiperspirant Hong Kong +852 8192 5222
Electro Antiperspirant Australia +61 2 6100 4355
Electro Antiperspirant New Zealand +64 4 889 3958
Electro Antiperspirant Ireland +353 1 442 9227
Elektro Antiperspirant Slovensko +421 233 331 042
Elektro Antiperspirant Česko +420 607 607 300
Elektro Antyperspirant Polska +48 22 208 3082
Електро Антиперспірант Україна +380 44 383 3201
Электро Антиперспирант Россия +7 499 609 1219
Skype HIGHTECH PRODUCTION hightechproduction

O iontoforéze a nadmernom potení - názor lekára

Zdravotnícky prístroj "Electro Antiperspirant ELITE" je používaný na oddelení dermatológie pre dospelých v špecializovanej nemocnici Międzylesie vo Varšave po dobu približne 2 rokov. Za túto dobu v našom zariadení absolvovalo terapiu nadmerného potenia pomocou spomínaného prístroja niekoľko desiatok pacientov s diagnózou nadmerného potenia hlavy, plosiek rúk a nôh. Po získaných skúsenostiach možno s istotou povedať, že potenie v spomínaných oblastiach ustupuje už po niekoľkých aplikáciách, podľa liečebného plánu.
Prežite prvé leto bez potenia! S Electro Antiperspirantom budete v suchu už za týždeň a kdekoľvek na tele. Pri objednávke do 21.4.2024 zľava až 40% na každý Electro Antiperspirant!

U terapie iných častí tela je nutné zaistiť dostatočnú priliehavosť anatomických adaptérov. Terapia je pacientmi dobre tolerovaná, bez zaznamenaných nežiaducich účinkov. Väčšina pacientov počas terapie pociťovala len minimálne brnenie. Po ukončení liečby a aplikácii iných topických prípravkov neboli pozorované žiadne reakcie začervenania, pálenia alebo pichania.

Počas aplikácie terapie v odporúčanej schéme bolo pozorované pomalé znižovanie sa potenia a zlepšovanie kvality života. Podmienkou takto vysokej účinnosti bolo dodržiavanie harmonogramu liečby pacientov - najlepšie výsledky prinieslo pravidelné užívanie podľa harmonogramu.

Vďaka zariadeniu Electro Antiperspirant ELITE približne 50% pacientov dosiahlo zastavenie potenia v liečených oblastiach na 3-6 mesiacov. Ostatní pacienti museli udržiavaciu terapiu absolvovať častejšie, tiež s dobrými výsledkami.

MUDr. Ewelina Biało-Wójcicka
Vedúca oddelenia Dermatológie pre dospelých
špecializovanej nemocnice Międzylesie vo Varšave
Viac o iontoforéze Electro Antiperspirant

Iontoforéza a potenie rúk

Vzhľadom na to, akým spôsobom dokážu spotené ruky trápiť človeka trpiaceho hyperhidrózou, bol pri vývoji iontoforézy Electro Antiperspirant kladený veľký dôraz na rýchle a efektívne odstránenie tejto formy nadmerného potenia. Nech je potenie rúk vo Vašom prípade spôsobené čímkoľvek (stres, strach, únava, a podobne), je iontoforéza Electro Antiperspirant vždy schopná tieto problémy vyriešiť. Terapia spočíva v zavádzaní veľmi malého množstva elektrického prúdu o vhodnej frekvencii do hornej vrstvy pokožky, v ktorej sa nachádzajú potné žľazy. Krátkym pôsobením iontoforézy možno spotené ruky vyliečiť už počas niekoľkých po sebe idúcich procedúr. Napätie sa pri terapii pohybuje na veľmi malých hodnotách, nie je preto nutné mať obavy z negatívnych účinkov elektrickej energie. Jediné, čo budete počas terapie cítiť bude jemné brnenie, na ktoré si po čase zvyknete tak, že ho prestanete úplne vnímať. Ostatne, iontoforéza Electro Antiperspirant je napájaná z obyčajných tužkových batérií (vrátane dobíjacích), čo samo o sebe zaisťuje veľkú bezpečnosť a zároveň nízku cenu vykonávaných terapií. Ak potenie rúk trápi Vás aj Vaše okolie, iontoforéza Electro antiperspirant Vám určite pomôže.

ObjednaťViac informácií

Iontoforéza na potenie a zápach nôh

Studené, spotené nohy a z nich vyplývajúci zápach nôh dokážu určite potrápiť nie len svojho majiteľa, ale aj jeho okolie. Prostriedky ako dezodoranty, kvalitné ponožky a priedušná obuv síce zmierňujú následky nadmerného potenia a zápachu nôh, ale nikdy nevyriešia jeho bezprostrednú príčinu a tou sú nadmerne aktívne potné žľazy. Rada je jednoduchá, zbavte sa potenia a zbavíte sa aj chladu a zápachu nôh. Iontoforéza Electro Antiperspirant je schopná dlhodobo blokovať nadmerne aktívne potné žľazy na chodidlách a tým vyriešiť ako potenie, tak z necho vyplývajúci chlad a zápach nôh. Iontoforéza Electro Antiperspirant je zariadenie, ktoré dokáže pomocou pôsobenia slabej elektrickej energie o vhodnej frekvencii pôsobiť na potné žľazy takým spôsobom, že nemôžu na určitú dobu nadmerne produkovať pot. Jednoduchým opakovaním procedúry raz za približne 14 dní potom dokážete udržať vaše nohy v suchu na neobmedzene dlhú dobu. Napätie pôsobiace na pokožku je veľmi malé, nemusíte sa teda báť žiadnych negatívnych dôsledkov spojených s liečbou tohto typu nadmerného potenia. Schválenie iontoforézy Electro Antiperspirant plnohodnotnou zdravotníckou pomôckou a napájanie na obyčajné tužkové batérie, vrátane ich dobíjacej varianty, umocňujú už tak vysokú bezpečnosť a kvalitu prístroja.

ObjednaťViac informácií

Iontoforéza a nadmerné potenie podpazuší

Pred liečbou
Electro Antiperspirantom

Po liečbe
Electro Antiperspirantom
*

Nadmerné potenie podpazušia, medicínsky nazývané axilárna hyperhidróza, dokáže potrápiť veľkú skupinu ľudí a to nie len v teplých letných mesiacoch, ale aj počas celého kalendárneho roka. Podpazušie sa v takom prípade potí nie len pri zvýšenej teplote prostredia, ale prakticky pri každej príležitosti. Pri tom riešenie je také jednoduché. Iontoforéza Electro Antiperspirant zvládne vyriešiť nie len potenie rúk a nôh, ale vďaka vhodným elektródam pomôže vyriešiť aj nadmerné potenie podpazušia. Na začiatku apklikujete pomocou prístroja niekoľko po sebe idúcich liečebných kúr, ktoré sú schopné potenie podpazušia zastaviť vo veľmi krátkom čase. Tento stav potom udržiavate vykonaním liečebnej kúry raz za čas, aby sa potenie nevrátilo. Iontoforéza Electro Antiperspirant tak dokáže byť skvelým pomocníkom nie len pri riešení potenia rúk a nôh, ale aj v oblasti podpazušia. Navyše vzhľadom na to, že je iontoforézu Electro Antiperspirant možné prevádzkovať nie len na klasické, ale aj dobíjacie tužkové batérie, sú jej prevádzka a tým pádom aj náklady na liečbu takmer nulové.

ObjednaťViac informácií

Iontoforéza a nadmerné potenie hlavy a čela

Pred liečbou
Electro Antiperspirantom

Po liečbe
Electro Antiperspirantom
*

Nadmerné potenie hlavy je tým najviac viditeľným a obťažujúcim typom nadmerného potenia, medicínsky nazvaného faciálna hyperhidróza, s ktorým sa môžeme stretnúť. Najčastejšie sa vyskytuje v oblasti tváre, konkrétne na čele, v takzvanej T-zóne a okolí nosa. Prejavy sú vždy rovnaké, akonáhle príde sebemenšia situácia, v ktorej sa necítite pokojne, začnete sa potiť tak, že vám pot doslova steká dole po tvári. Situácia je o to horšia, že hlavu na rozdiel od spotených rúk alebo nôh nikam neskryjete. Aj preto je nadmerné potenie hlavy zo spoločenského hľadiska úplnou katastrofou a pôsobí doslova devastujúcim účinkom na sebavedomie takto postihnutých jedincov. Hlava sa nepotí len pri kontakte s okolím, ale aj pri bežných činnostiach, ako je sledovanie televízie, riadenie motorových vozidiel, varenie a mnoho ďalších. Táto skutočnosť sťažuje sociálne pôsobenie a výrazným spôsobom zhoršuje kvalitu života postihnutých jedincov. Ak medzi týchto jedincov patríte a nadmerné potenie hlavy vás obťažuje v osobnom živote i pri kontakte s okolím je Electro Antiperspirant účinným riešením ako sa tohto typu potenie zbaviť.

ObjednaťViac informácií

Iontoforéza a nadmerné potenie chrbta, zadku, brucha a ďalších častí tela

Pred liečbou
Electro Antiperspirantom

Po liečbe
Electro Antiperspirantom
*

Nadmerné potenie, alebo hyperhidróza sa nemusí prejavovať len na vyššie spomínaných miestach. Naopak ľudí, ktorí trpia nadmerným potením chrbta, brucha, zadku, hrudníka a ďalších častí tela je veľa. Spúšťačom potenia nie je ani tak samotná okolitá teplota, ako rýchly prechod zo studeného do vykúreného prostredia alebo akákoľvek stresová situácia. V lete typicky z klimatizovaného auta von a v zime naopak vstup zo studeného vonkajšieho prostredia do vykúrenej budovy alebo dopravného prostriedku. Iontoforéza Electro Antiperspirant zvládne vyriešiť akýkoľvek typ potenia, vďaka vhodným adaptérom môžete teda vyriešiť aj potenie chrbta, brucha, zadku, hrudníka a mnohých ďalších častí tela. Spočiatku pomocou prístroja aplikujete niekoľko po sebe idúcich liečebných kúr, ktoré sú schopné potenie zastaviť vo veľmi krátkej dobe. Tento stav potom udržujete vykonaním liečebnej kúry raz za čas, aby sa potenie nevrátilo. Iontoforéza Electro Antiperspirant tak dokáže byť skvelým pomocníkom pri riešení nadmerného potenia akejkoľvek časti tela.

ObjednaťViac informácií

Iontoforéza a studené ruky a nohy

Pred liečbou
Electro Antiperspirantom

Po liečbe
Electro Antiperspirantom
*

Studené ruky a studené nohy sú samostatnou kapitolou priamo súvisiacou s nadmerným potením týchto partií. Mnoho ľudí s nadmerným potením končatín verí, že za studené ruky a studené nohy môže v ich prípade nedostatočné prekrvenie končatín. Ak však trpíte nadmerným potením rúk a nôh, jedná sa o niečo iné. Je známe, že všetky tekutiny, teda aj pot, sú veľmi dobrými tepelnými vodičmi. A to tak dobrými, že prenášajú okolitú teplotu približne 20x rýchlejšie ako vzduch. Ak sú vaše nohy a ruky neustále pokryté potom, budú sa veľmi rýchlo prispôsobovať okolitej teplote. Okolitá teplota však málokedy presiahne teplotu vášho tela, teda 37°C. V takom prípade budete pociťovať na rukách a nohách nepríjemný chlad. Akonáhle sa však okolitá teplota priblíži hodnote 37°C, budete sa síce potiť, ale studené ruky a nohy zmiznú. Ak nechcete tieto nepríjemné pocity zažívať až do konca života, riešenie je veľmi jednoduché. Iontoforéza Electro Antiperspirant Vás zbaví nadmerného potenia a spolu s ním definitívne zmiznú aj studené ruky a nohy.

ObjednaťViac informácií