Vyberte časť tela, ktorú chcete liečiť

Ušetrite 40% do 07/14/2024 a prežite dovolenku

bez nepríjemného potenia vďaka Electro Antiperspirantu!

Záruka vrátenia peňazí a doprava kamkoľvek po svete celkom zadarmo.

Hyperhidróza - nadmerné potenie

Nadmerné potenie je typom ochorenia, ktoré sa z väčšej časti dá nazvať ochorením vrodeným. Je dokázané, že ak nadmerným potením (hyperhidrózou) trpel niekto z príbuzných, je tu nemalá pravdepodobnosť, že sa táto nepríjemná diagnóza prejaví aj u Vás. Ak sa vždy potíte aj v relatívnom pokoji a pri príjemných teplotách viac než je normálne, ak máte stále studené a spotené dlane a chodidlá a ak aj pri obyčajnej myšlienke a nervozite Vaše dlane náhle zvlhnú, hovoríme o takzvanom primárnom type hyperhidrózy. Hyperhidróza, alebo ak chcete nadmerné potenie, sa ďalej delí podľa oblastí výskytu. Pri potení dlaní rúk hovoríme o hyperhidróze palmárnej, pri chodidlách nôh o hyperhidróze plantárnej, ich kombinácia (potenie rúk i nôh naraz) sa nazýva palmoplantárna hyperhidróza. Ak hyperhidróza postihne vaše podpazušie, nazývame ju hyperhidrózou axilárnou, hyperhidrózu prednej tvárovej časti alebo samotného čela potom hyperhidrózou faciálnou, atď. Ako vidíte, nadmerné potenie je naozaj choroba, ktorá je lekárom známa už dlhú dobu. Blokácia jej prejavov a uvedenie daných oblastí do takého stavu, aby si postihnutý jedinec mohol v pokoji potriasť rukou, neobjavovali sa mu stále nevzhľadné "koláče" v podpazuší a nemal stále vlhké a studené nohy bola však do nedávnej doby odkázaná na rizikovú operáciu s mnohými vedľajšími účinkami.

Ako už bolo povedané, liečba hyperhidrózy bola do nedávnej doby iba doménou bohatých klientov, ktorí si mohli dovoliť platiť tisíce až desaťtisíce eur ročne, a to navyše len za dočasné riešenie bez akejkoľvek záruky účinku. Operácia na odstránenie nadmerného potenia je zase natoľko riziková, že ju s kľudným svedomím nemožno odporučiť nikomu. Navyše jej vedľajšie účinky, ktorými bývajú poruchy srdcového rytmu a takzvané kompenzačné potenie, ktoré sa takmer vždy po nejakom čase objaví na inom mieste, a v plnej sile sú natoľko častým prejavom, že operácia v podstate problém hyperhidrózy nerieši a mnohokrát ho nakoniec zhorší. Oproti tomu, nie iba pozitívne účinky, ale hlavne schopnosť úplného zastavenia potenia v postihnutých oblastiach sú u ionoforézy známe desiatky rokov a jej používanie sa navyše stalo vďaka prístroju Electro Antiperspirant pohodlnou a príjemnejšou záležitosťou než tomu bývalo v čase jej začiatkov. Iontoforéza Electro Antiperspirant bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi v odbore dermatológie a hlavne v kooperácii so samotnými pacientmi. Vďaka tomu mohol vzniknúť prístroj novej generácie, ktorý dokáže odstrániť hyperhidrózu rýchlo, efektívne a v pohodlí vlastného domova. To všetko s klinicky potvrdenou účinnosťou a znášanlivosťou u 100% pacientov! V súčasnej dobe iontoforézu Electro Antiperspirant s úspechom používajú pacienti a lekári na všetkých svetových kontinentoch a jej účinky si chvália.

Takáto účinnosť je dosiahnutá len vďaka inovatívnej a nezameniteľnej konštrukcii prístroja a dokonalej kooperácii s pacientmi. Vďaka tomu je výrobcom, firmou Hightech Production, ponúkaná 50-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade, že by prístroj vaše problémy neodstránil. Jednoducho sa dá povedať, že neminiete ani euro, ak Vám terapia pomocou Electro Antiperspirantu nepomôže. Či už sa jedná o nadmerné potenie dlaní rúk, chodidiel nôh, podpazušia, hlavy a mnohých ďalších častí tela. Nech je toto nadmerné potenie spôsobené čímkoľvek (áno aj stresom), je iontoforéza Electro Antiperspirant pripravená vždy rýchlo, bezpečne a s účinnosťou, ktorá doteraz vo svetovom meradle nemá obdoby, tento problém vyriešiť. Slovami jednej z najväčších dermatologických kapacít v Česku: "Buď sa môžete mazať mastičkami a byť nešťastní alebo zvoliť Electro Antiperspirant a zbaviť sa nadmerného potenia už za týždeň". Jednoducho možno povedať, že ak:

1) Chcete mať 100% záruku funkčnosti?
2) Chcete mať 100% záruku bezpečnosti?
3) Chcete mať prístroj doma do druhého dňa?
4) Požadujete bleskové vybavenie prípadnej reklamácie?
5) Požadujete rýchlu servisnú pomoc v prípade poruchy prístroja?
6) Chcete moderný prístroj, ktorý splnil aj tie najprísnejšie kritéria EU z poslednej doby?
7) Chcete, aby Vám prístroj vydržal čo najdlhšie a náklady na jeho prevádzku boli minimálne?

Ak na tieto otázky odpovedáte ÁNO, vybrali ste si Electro Antiperspirant. Konkurencia nič z toho neponúka,
ale o tom si určite urobíte obrázok sami pri porovnaní ponúk.