Vyberte časť tela, ktorú chcete liečiť

Využite 40% zľavu na Electro Antiperspirant

a prežite svoje prvé leto v suchu! Len dnes!

Iontoforéza proti poteniu kdekoľvek na tele

Ionoforéza pri akomkoľvek potení

Patentované iontoforézy Electro Antiperspirant obsahujú jedinečnú technológiu, vďaka ktorej sú od roku 2010 tým, čím sú. To znamená, že sú prvým a stále jediným riešením nadmerného potenia na svete, ktoré pomohlo úplne každému človeku, ktorý ich použil počas klinického testovania (odkaz na klinickú štúdiu). Ako jediné iontoforézne zariadenia Electro Antiperspirants účinkujú na akýkoľvek druh silného potenia spôsobeného čímkoľvek, vrátane potenia zo stresu.

 

Nie je to však len bezkonkurenčná účinnosť, vďaka ktorej sú Electro Antiperspirants jednoznačným lídrom na trhu s výrobkami proti nadmernému poteniu. Antiperspiranty Electro Antiperspirants sú zase jediné, ktoré sa dajú použiť takmer na akúkoľvek časť tela, a to vďaka anatomickým adaptérom, ktoré sa k nim dajú dokúpiť. Vďaka tomu si patentované iontoforézne výrobky Electro Antiperspirant získali priazeň viac ako 150.000 zákazníkov, ktorí raz a navždy vyriešili problémy, ktoré im nadmerné potenie v živote spôsobovalo.

 

Ľudia hlasujúci na nezávislom serveri www.iontophoresis.reviews sa delia o svoje skúsenosti s mnohými prístrojmi na iontoforézu a vyberajú Electro Antiperspirant ako najlepší z hľadiska dĺžky trvania a nástupu účinkov a citlivosti terapie na pokožku. Každý Electro Antiperspirant je certifikovanou zdravotníckou pomôckou a ako taký spĺňa najprísnejšie kritériá bezpečnosti a účinnosti, aké je možné dosiahnuť. Ak to s riešením nadmerného potenia kdekoľvek na tele myslíte vážne, Electro Antiperspiranty sú definitívnou odpoveďou na problémy, ktoré nadmerné potenie vo vašom živote spôsobuje. Všetko podporené zárukou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

Pokyny na používanie adaptérov

Adaptéry do podpaží

Adaptér na hlavu

Speciální aplikátor

Adaptér na čelo

Adaptér na tvár

ZASTAV POTENIA KDEKOĽVEK NA TELE UŽ ZA 1 TÝŽDEŇ AŽ NA 11 MESIACOV!

 

Vyber, kde sa zbavíš nadmerného potenia alebo Kúpiť Electro Antiperspirant